Областная прокуратура проверяет информацию из СМИ о махинациях в МВД Николаевской области, а именно о покупке должностей, продаже уголовных дел и о массовых поборах, сообщил областной прокурор Андрей Курысь.
”Узнал пока только из СМИ, поручил помощнику проверить информацию. По данным фактам моя позиция - необходима проверка деятельности всей милиции. Также проверяем, есть ли у арестованных доступ к запрещенным предметам”, - заявил он.
Стоит отметить, что издание Николаевский обозреватель опубликовало якобы факты махинаций в областном МВД, ссылаясь на телефонную запись милиционеров Дмитрия Полищука и Евгения Дрижака.
”Мы обязаны возить дань в Николаевкое УМВД каждый месяц, а, если и надо, то нам дают одну ночь для сбора определенной суммы денег!.. Следователь может такие "чудеса" нарисовать, а местная прокуратура нас всегда поддержит, потому что нам иногда попадаются их родственники. Поэтому прокуратура с нами никогда не ссорится”, - рассказали они на диктофон.
По их словам, в управлении также уничтожают уголовные дела после их продажи. Там якобы налажена система получения денег за грамоты, звания, медали, поощрения и получения новой должности, а уголовные дела возбуждают против невинных граждан, которые "не заплатили дань".Происшествия в Украине - incidents.com.ua
Чему удивляться, конечно никто ничего никогда не знает! Кому он грузит этот прокурор! Кто ему поверит! Думаю в стране не надется ни одного! человека хоть мало мальськи интересующегося жизнью страны. Сам то он (прокурор) сколько заплатил за свое кресло? Сколько получает с низов и сколько отстегает в месяц на верха? Ничего, ни какие проверки, ни какие реформы не смогут изменить в этой стране! Во всех, абсолютно во всех структурах власти, во всех сферах управления страной выстроена одна и та же очень надежная и четкая система управления. Везде расставлены свои преданные общему делу люди - близкие родственники, дрезья, кумовья и просто купленные люди прикрывающие друг друга всегда и во всем! Кроме того налажена тесная связь, если не сказать больше, с криминалом, который используется, как инструмент запугивания и устранения не угодных. Если в систему попадает случайный человек, или не принимающий правила игры, от него избавляются, в зависимости от ситуации - могут просто уволить (самый благоприятный исход), могут подставить, обвинив в любом преступлении и посадить, а могут попросту убить. А выход один! Вот где нужен майдан! Самое время! Думаю, если в ближайшее время произойдет хоть одно значимое событие с участием власть придержащих, призывать на майдан не нужно будет, он соберется сам! И будет в десятки раз по более чем Египте! С удовольствием приму участие! И не за деньги, не за идею, не за европейский выбор, не за таможенный союз, а за СПРАВЕДЛИВОСТЬ! Закон один для всех! Перед законом все равны! Представте на минуту такую утопическую мечту, что все в этой стране будут соблюдать законы, нормы и правила, да здесь не просто коммунизм наступит, рай земной!
Нехай ГПУ одночасно перевірить усі подані мною до неї заяви про фальсифікацію матеріалів кримінальної справи праацівиками МВС: інспектором УДАІ Києва Дроздовим, слідчими: Карманом, Пастернаком, Обцем, Пурлінським, Тетеруком та колишніми слідчими, а нині - адвокатами Паєтою та А. Сутковичем . Протягом семи років мої заяви до ГПУ відфутболювали до МВС, де їх і хоронили під шерхіт бабла від хабарів. Подільський райсуд Києва неодноразово виносив рішення, якими зобовязував прокуратуру району провести факти зловживань працівниками міліції владою та фальсифікації матеріалів кримінальної справи про ДТП за участю суддів, а не вчиняти формальні відписки. Я звертався до ГПУ дати правову оцінку не виконання рішень суду працівником прокуратури Подільського району Данильченком та міста Києва Шепетуном, яке і по нині не виконане - але усе безслідно зникає, мов сеча верблюда у піску Сахари. Не виконують рішення Подільсьекого райсуду і працівник Подільського РУ Жеребчук, грубо проігнорувавши запит нардепа О. Черноморова, і це тому, що його кришують працівники уієї ж прокуратури.
І ось чому сім років я не можу добитися реагування прокуратури, хоча і віднайшов крадені слідством відео та фотоматеріали з фіксації місця злочину, що є оказом крадіжки процесуальних документів:
Потерпілий Луценко:
Суддя: Оскільки ми допитали підсудного, тепер маємо допитати вас, а потім на наступне засідання будемо свідків викликати.
Только не спешите. Пишется. Фиксируется. Маєте час надати пояснення? Ви готові дати суду свої пояснення? Можете с места. Будь-ласка, ми вас слухаємо.
Луценко: Ви питаєте дату, це був листопад 2006 року. Шість років пройшло. Шість. Ситуація яка була, ми їхали на Подол, за кермом була моя помічниця, спереду сиділа моя секретар, а я сидів ззаду. Сидів так, що одна нога моя була під сидінням водія, я сидів по середині, а друга нога була під сидінням переднього пасажира.
….
Суддя: Ви можете прив’язатися до часу? Котра година була хоча б.
Луценко: Після роботи.
Суддя: Після роботи ви їхали на Подол, за кермом була ваша помічниця, поряд сиділа ваша секретар, а ви сиділи ззаду. Так.
Луценко: Так
Луценко: потім всьо. Беру телефон і звоню. Першим це був Пшонка і моя рідна сестра, які відвезли мене до лікарні. П’ять сантиметрів не було ноги. Ноль-ноль міліметрів і я був би паралізований.
Суддя: Прокурор, задавайте питання.
Прокурор: Якщо пам’ятаєте, то яка швидкість була у «Авео» та «Ауді»?
Луценко: «Авео» – 60 кілометрвів, а «Ауді» – 80 кілометрів.
Прокурор: якщо пам’ятаєте, то як відбулося зіткнення?
Луценко: Лоб в лоб.
Прокурор: Чи підходив до вас підсудний?
Луценко: Коли я був у машині, він підійшов до мене. Я був у шоковому состояніі, я взяв його руку, я взяв зубами його куртку, щоб не кричать, другою рукою набирав номери телефону.
….
Суддя: Законний представник.
Представник: Ви говорите, що їхали по вул.. Електриків, де ви побачили вулицю Електриків? Вам це нав’язали слідчі, тому що слідчі не відпрацьовували вул.. Набережно-Рибальську. Виводили дорогу від удару. Хто вам навіяв вулицю Електриків.
….
Луценко. Ми їхали з Оболоні. Мої покази були правдивими.
Представник: Тепер, будь ласка, скажіть мені, хто такий Пшонка, який приїхав?
Луценко: Який, и, Роман Миколайович. Це мій колега, який з моєю сестрою приїхав, вони не були при ДТП.
Представник: Це родич Генерального прокурора?
Луценко: Яка різниця. Це був мій колега.
Представник: Ваша честь, більше питань до нього у мене немає.
….
Суддя: Пшонка, це та особа, яка приїхала на «Жигулях»?
Луценко: Пшонка Роман Миколайович. Вони прихали після ДТП відвезли мене до лікарні і були присутні під час операції.
Суддя: Ваш колега з сестрою завезли вас до лікарні?
Луценко: За мною приїхала швидка допомога, а вони приїхали за нами всі. Всі помічники …
Суддя: Підсудний, ваші запитання.
….
У судовому засіданні ні водій (суддя) Васильченко, ні інспектор УДАІ Дроздов, який нагрендзяв схему ДТП замість виконання її слідчим Карманом, не змогли пояснити значення знаку 5.16 щодо проїзду перехрестя по трьох смугах, який був вивішеним з двох боків виїзду на перехрестя для зустрічного проїзду ТЗ. Моєму сину слідчі в наглу нав’язують порушення п. 11.1 ПДР при виконанні проїзду по перехрестю у третій лівій смузі, у той час як він виконував припис п. 11.11 тих же ПДР бо з його боку руху була тягучка.
Експерти КНДІ встановили по ушкодженнях ТЗ, що авто Шевроле Васильченко рухалося із швидкістю 94 км/год при дозволеній 40, а мій син рухався із швидкістю 9 км на ту ж годину. Зіткнення відбулося на віддалі 3 м від лівого дозволеного руху Васильченко і врізалася вона передком свого авто у лівий бік авто мого сина.
Саме для фальшування обставин події і прибув на місце ДТП племінник генпрокурора Пшонки. Слідчі викрали з матеріалів справи відео і фото фіксацію місця ДТП та замінили процесуальні документи не процесуальними фотознімками невідомо ким виконаними.
Слідство, УДАІ та Дроздов намагалися довести, що ці ліві фото були виконаними до початку оформлення ДТП, але отримані мною в НДЕКЦ ГУ МВС України в м. Києві процесуальні фото та отримана у слідчого МВС Тетерука відео зйомка доводять, що ці ліві фото були виконані після оформлення ДТП, хоча і з грубим порушенням норм КПК України.
На лівих фото рух фактично відсутній, що вказує, як і на параметрах, що вони виконані після 11 години вечора, а оформлення завершено о 10.20. Перехрестя вулиць Електриків та Набережно-Рибальської о 20 годині (приблизний час події) рух шалений.
Эту трагедию Шекспир бы начал словами: подгнило что-то в Януковичском государстве.